Pridruži se naši ekipi!
Pridruži se naši ekipi!
Novice
04.05.2022.
Novice

Pridruži se naši ekipi!

04.05.2022.

Prodajalec/ka (m/ž) v Sport Vision poslovalnici.

Iščeš nove priložnosti? Si komunikativna oseba, ki je doma v svetu športa in mode in svoje navdušenje rada širi med ljudi? Imaš vsaj 1 leto delovnih izkušenj s prodajo v trgovini in osnovno poznavanje dela z računalnikom (Word, Excel)? 

Sport Vision d.o.o. je eno vodilnih podjetij na področju prodaje športne obutve in oblačil na slovenskem trgu. Naša ekipa se je pred dobrim letom dni pridružila ekipam iz osmih držav, v katerih prav tako lahko najdete trgovine Sport Vision. Prodajamo kakovostne izdelke svetovno najbolje uveljavljenih blagovnih znamk, kot so adidas, Nike, New Balance, The North Face, Hoka, Puma, Under Armour, Colmar in mnoge druge, ki so našim zaposlenim v navdih in ponos.

Poslovalnice Sport Vision se nahajajo po celi Sloveniji. Ker se zavedamo, da je kakovostna obravnava naših strank vsaj toliko pomembna kot izdelki sami, so naša vrata vedno odprta za entuziastične prodajne svetovalce. Gre za dvoizmensko zaposlitev za polni delovni čas. Prednosti, ki jih ponujamo, so delo v urejenem in uspešnem podjetju z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas in možnostjo napredovanja. Nove sodelavce za delo v svetu športa tokrat iščemo na področju Ljubljane.

Če se prepoznaš v opisu zgoraj in želiš postati del naše ekipe, pošlji prijavo na rok.zavrsnik@sportvision.si do 31.05.2022

Podobni članki

19.
Sep.
Novice
Odločili smo se, da od sedaj častimo poštnino pri vseh nakupih. Preberite več!
19.
May.
Novice
V današnjem blog zapisu preberite zakaj bo poslovalnica v Sport Vision vredna vašega obiska.
05.
Apr.
Novice
Ljubitelji športa in športne mode, ne spreglejte! 6. aprila ob 19. uri svoja vrata v prenovljeni in povečani Ljubljanski Supernovi na...
16.
Nov.
Novice
PRE:OBLIKOVAN. RE:SETIRAN. PRE:ROJEN. MONT. Odkrijte vse o naši novi znamki v ponudbi.
15.
Nov.
Novice
Letos je Črni petek ali bolj poznan izraz Black Friday, v Sport Vision nekoliko drugačen. Še preden ti razkrijemo, kaj je »drugačno,« za k...
12.
Oct.
Novice
Za vas smo preizkusili WAVE SKY 5, model, ki ga uvrščamo med najkvalitetnejše blažene nevtralne tekaške copate. Želeli smo izvedeti kaj ...
30.
Sep.
Novice
MODELI ZNANIH BLAGOVNIH ZNAMK, KI JIH BOMO TO JESEN ZAGOTOVO NOSILI Jesen počasi trka na naša vrata.  Videli smo poletne trende in se počasi po...
10.
Sep.
Novice
Samo v Sport Vision poslovalnicah lahko izkoristiš popust ''2=20, 3=30''. Preberi kaj to pomeni!
10.
Aug.
Novice
Predstavljamo vam vrhunske izdelke iz naše ponudbe, ki so trenutno znižani. Hitro jih pospravite v svojo nakupovalno košarico!
23.
Jun.
Novice
Čas je, da svojo poletno kolekcijo dopolnite s temi modeli. Za vas imamo neverjetne predloge!